Politici Slovenska spojte sa, alebo pravý slovenský poker.

Autor: Viktor Gerencséri | 11.3.2016 o 19:43 | Karma článku: 6,55 | Prečítané:  533x

Je po voľbách a karty máme rozdané. Nie každý má karty, aké chcel, ale v hre to už tak býva.Niekomu voliči rozdali slabé, niekomu silnejšie karty, no nikto nemá esá, ba ani kráľa či kráľovnú.

Je po voľbách a karty máme rozdané. Nie každý má karty, aké chcel, ale v hre to už tak býva.Niekomu voliči rozdali slabé, niekomu silnejšie karty, no nikto nemá esá, ba ani kráľa či kráľovnú.Skrátka do tejto pokerovej hry sa hlásia všetci a vidím to tak, že už aj vložili počiatočný vklad.

V počiatočných diskusiách pán Kollár s pánom Procházkom,  následne pár dní po voľbách aj pán Danko z tej našej národnej, slovenskej a pán Bugár z tej, čo že vraj stavia mosty.

Pán politici, je treba si uvedomiť, že oproti klasickej kartovej hre poker, v tejto hre musí vyhrať „dealer“, teda osoba rozdávajúca karty pri stole. Ten dealer sú Vaši voliči, vážení.Preto Vás všetkých bez rozdielu vyzývam, aby ste hrali podľa pravidiel, s vopred určeným cieľom, prehrať.Chcel by som raz zažiť vládu a parlament, kde budú riešenia v prospech nás, tu žijúcich, živoriacich, či inak postihnutých.

A teda berte prosím túto výzvu veľmi vážne, pracujte pre svojich voličov, občanov. Prestaňte sa už konečne hádať, máte jedinečnú šancu urobiť tu poriadok a posunúť Slovensko a jeho občanov tam, kam právom patria. Do spokojného štátu v strednej európe, kde funguje zdravotníctvo, školstvo pripravuje čoraz viac odborníkov na veľmi vysokej úrovni, funguje tu výskum a veda, rómska problematika je takmer vyriešená, nezamestnanosť je blízka piatim percentám. Utópia? Možno.

No ak sa prestanete hádať, môžete nasadnúť na vlnu stúpajúceho HDP,využiť výhody našej ekonomiky, a urobiť spoločné reformy v prospech nás všetkých. Potom sa nemusíte báť, že v nasledujúcich voľbách budete musieť niečo vysvetlovať svojim voličom.

Neviem si totiž predstaviť voliča SNS, či Mostu-Híd, ktorý by žiadal vysvetlenie spolupráce Bugára Bélabáčiho s Tonym Dankom, keď má dobre platenú prácu s malými odvodmi, z jeho platu ide na potraviny a energie zanedbateľné množstvo financií aj kvôli menšej DPH, ak je chorý, lekári sa oňho príkladne postarajú a deti sa učia v školes vedomím takmer istého zamestania sa v budúcnosti.

Firme sa darí, a podnikateľovi aj po vyplatení  daní a odvodov za zamestnancov, zostáva dostatok financií, aby zveladil svoju firmu, nabral viac ľudí a na Vianoce im dal aj odmeny.

Takže zamyslite sa, a zahoďte svoje EGO !

Tu nežijú ani maďari, ani slováci, ani rusíni, ani cigáni. V tejto zemi žijú predovšetkým občania Slovenskej repubiky !!

Týmto sa riaďte, a posuňte nás vopred, budeme Vám vďační, čo uvidíte v nasledujúcich voľbách, sľubujem. A kto ma pozná, vie že narozdiel od Vás, ja svoje sľuby plním vždy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štát sa háda s RegioJetom, kto má uvoľniť trasu do Košíc

Súkromný dopravca na linke medzi Bratislavou a Košicami končí koncom januára. Svoje rozhodnutie oznámil začiatkom roka.

TECH

Ukázali, ako vysoko by ste vyskočili na Marse či na Plute

Polmetrový výskok by ste na niektorých telesách premenili na prelet atmosférou.

KOMENTÁRE

Zrušíme kraje, keď sú aj tak nanič?

Nezáujem voličov pomohol zmobilizovať hlasy pre Kotlebu.


Už ste čítali?