Politici Slovenska spojte sa, alebo pravý slovenský poker.

Autor: Viktor Gerencséri | 11.3.2016 o 19:43 | Karma článku: 6,55 | Prečítané:  564x

Je po voľbách a karty máme rozdané. Nie každý má karty, aké chcel, ale v hre to už tak býva.Niekomu voliči rozdali slabé, niekomu silnejšie karty, no nikto nemá esá, ba ani kráľa či kráľovnú.

Je po voľbách a karty máme rozdané. Nie každý má karty, aké chcel, ale v hre to už tak býva.Niekomu voliči rozdali slabé, niekomu silnejšie karty, no nikto nemá esá, ba ani kráľa či kráľovnú.Skrátka do tejto pokerovej hry sa hlásia všetci a vidím to tak, že už aj vložili počiatočný vklad.

V počiatočných diskusiách pán Kollár s pánom Procházkom,  následne pár dní po voľbách aj pán Danko z tej našej národnej, slovenskej a pán Bugár z tej, čo že vraj stavia mosty.

Pán politici, je treba si uvedomiť, že oproti klasickej kartovej hre poker, v tejto hre musí vyhrať „dealer“, teda osoba rozdávajúca karty pri stole. Ten dealer sú Vaši voliči, vážení.Preto Vás všetkých bez rozdielu vyzývam, aby ste hrali podľa pravidiel, s vopred určeným cieľom, prehrať.Chcel by som raz zažiť vládu a parlament, kde budú riešenia v prospech nás, tu žijúcich, živoriacich, či inak postihnutých.

A teda berte prosím túto výzvu veľmi vážne, pracujte pre svojich voličov, občanov. Prestaňte sa už konečne hádať, máte jedinečnú šancu urobiť tu poriadok a posunúť Slovensko a jeho občanov tam, kam právom patria. Do spokojného štátu v strednej európe, kde funguje zdravotníctvo, školstvo pripravuje čoraz viac odborníkov na veľmi vysokej úrovni, funguje tu výskum a veda, rómska problematika je takmer vyriešená, nezamestnanosť je blízka piatim percentám. Utópia? Možno.

No ak sa prestanete hádať, môžete nasadnúť na vlnu stúpajúceho HDP,využiť výhody našej ekonomiky, a urobiť spoločné reformy v prospech nás všetkých. Potom sa nemusíte báť, že v nasledujúcich voľbách budete musieť niečo vysvetlovať svojim voličom.

Neviem si totiž predstaviť voliča SNS, či Mostu-Híd, ktorý by žiadal vysvetlenie spolupráce Bugára Bélabáčiho s Tonym Dankom, keď má dobre platenú prácu s malými odvodmi, z jeho platu ide na potraviny a energie zanedbateľné množstvo financií aj kvôli menšej DPH, ak je chorý, lekári sa oňho príkladne postarajú a deti sa učia v školes vedomím takmer istého zamestania sa v budúcnosti.

Firme sa darí, a podnikateľovi aj po vyplatení  daní a odvodov za zamestnancov, zostáva dostatok financií, aby zveladil svoju firmu, nabral viac ľudí a na Vianoce im dal aj odmeny.

Takže zamyslite sa, a zahoďte svoje EGO !

Tu nežijú ani maďari, ani slováci, ani rusíni, ani cigáni. V tejto zemi žijú predovšetkým občania Slovenskej repubiky !!

Týmto sa riaďte, a posuňte nás vopred, budeme Vám vďační, čo uvidíte v nasledujúcich voľbách, sľubujem. A kto ma pozná, vie že narozdiel od Vás, ja svoje sľuby plním vždy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Minúta po minúte: V Bratislave sa opäť protestuje proti korupcii

Organizátori na protikorupčný protest pozvali aj premiéra Roberta Fica.

PRIMÁR

Päťdesiatnici a stres: Po päťdesiatke začne stres zabíjať

Nikto nie je stavaný na to, aby prežíval dlhodobý stres.


Už ste čítali?